Header
 
  Left Menu
E-BÜlten Kayit

Aylık E-Bültenimize kaydolmak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için...
 
 

Hakkımızda

Kilyos yolu üzeri, Uskumruköy kavşağında, tabiatın binbir rengiyle süslenen bir mekanda bulunan Yeşil Çiftlik Restaurant, siz değerli konuklarını memnun etmek ve en iyi hizmeti sunmak için 1974 yılından beri Kilyos'a 3 km uzaklıktaki 21 dönümlük arazi üzerinde hizmet vermektedir.

 Yemyeşil ağaçların serin gölgesinde mangal keyfi yapmak, çayınızı yudumlamak ve bu mekanda birkaç saat geçirmek sizi son derece mutlu edecektir.

Yeşil Çiftlik Restaurant; başta yazlık bahçesi, özellikle kış döneminde 10-20 kişilik gruplara hitap eden şömineli kapalı alanları, büfesi ve restaurantı olmak üzere birçok bölümden oluşmaktadır.

Tabiatla iç içe olan konumu ile önemli misafirlerinizi ağırlayacağınız, düğün, nişan, mezuniyet gibi unutulmaz anlarınızı yaşayabileceğiniz, huzur dolu atmosferi ile şehrin gürültüsünden uzaklaşabileceğiniz bir yer olan Yeşil Çiftlik Restaurant'ta her ayrıntısı düşünülmüş profesyonel hizmeti görecek, sevecek ve müdavimi olacaksınız.

Yeşil Çiftlik Restaurant'ta kuzu çevirme ve tandır ekmeğini tadabilir, yaz aylarında bahçede, kış aylarında size özel şömineli odalarımızda mangal keyfini yaşayabilirsiniz.

Ayrıca, sizlerin ve çocuklarınızın iyi vakit geçirebilmesi için; mini futbol sahası, langırt, el hokeyi, çocuk parkları ve 2 voleybol sahası ile hizmetinizdedir.

Yeşil Çiftlik Restaurant'ın 500 kişilik sabit kapasitesi istenildiğinde 800'e kadar çıkarılabilmektedir.

 
             
 
 
  Footer